خانه / دانلود رایگان / احمد یاونگی / جهان چندان سر سخت نیست !!!
احمد یاونگی مربی و نویسنده کتابهای موفقیت در نمایشگاه کتاب تهران
احمد یاونگی در نمایشگاه کتاب ۱۳۹۶

جهان چندان سر سخت نیست !!!

آموزش عادات و باورها
سایت سبک برتر

با نام و یاد خدای مهربان

سلام درود بر شما

جهان به شدت تابع قوانین خاص است و هرگز از مسیر پیروی کردن از قوانین کیهانی عدول نمی کند. جهان در آنچه به دست می آورید دخالتی ندارد و همیشه ثابت است هرگز اتاق نمی افتد که آن قوانین ثابت دست خوش تغییر شود.

شاید باورش برای شما سخت باشد اما اگر یک میلیم یعنی چیزی در حدود یک چهارصد هزارم فاصله طولی بین زمین و ماه به هم بخورد همه چیز به فروپاشی منجر می شود.

اشک و لبخند شما مسیر زندگی را تعیین نمی کند بلکه اعمال و احساسات شما در پی انجام کارهایی که انجام می دهید و موجب اشک و لبخند زیبای شما می شود همه چیز را تغییر می دهد البته عکس مطلب نیر صادق است چرا که اعمال شما و آنچه انجام می دهید متناسب با نوع احساس شماست.

جالب است دنیای فرکانسها، دنیایی که هرچه به عنوان ورودی به آن بدهید همان را در خروجی دریافت خواهی کرد.

موفقیت عاملی که میلیونها و میلیاردها نفر در سراسر دنیای پهناور به دنبال آن هستند ولی اتفاقی که می افتد این است افراد موفق خیلی کم هستند ولی صف ناموفقها به شدت شلوغ است. همیشه سوالهای فراوانی در این زمینه داشتم و به دنبال پیدا کردن آن بسیار مطالعه و با افراد موفق مصاحبه کردم و همیشه از آن پرسیدم ؟

  • چه عاملی بیشتر از هر چیزی باعث موفقیت شما بود؟
  • چه خصوصیتی را در خودتان بیشتر دوست دارید؟
  • خود را چگونه می دیدید وقتی هنوز اتفاقی نیافتاده بود؟

جواب این پرسشها بسیار جالب است می دانید از چه جهت از این بابت که نقطه مشترک همه آن افرادی که من کتابهایشان و یا مسیر زندگی شان را مطالعه کردم نقاط اشتراک ثابتی با یکدیگر داشته اند و این نقاط بین تمام افراد موفق عالم مشترک است.

در این فایل صوتی در حدود ۱۰ دقیقه حقایق ارزشمندی را با شما درمیان گذاشته ام آن را با گوش جانتان بشنوید نه یک بار بلکه بارها و بارها چون قوانینی را برایتان بازگو می کند که شاید بارها شنیده اید ولی خیلی ساده و بدون توجه کافی از کنار آن گذشته اید.

با این وجود این بار فرق دارد

ارادتمند شما

 

درباره‌ی احمد یاونگی

همچنین ببینید

خلاصه کتاب بازی برنده ها نوشته جری و استرهیکس

خلاصه کتاب بازی برنده ها

۳ مرحله از قانون جذب از نظر ذهنی، مرحله آفرینش مرحله ای ساده است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

از این که وب سایت سبک برتر را برای ارتقاء خودتان انتخاب کرده اید سپاسگزاریم! لذت ببرید!!! رد کردن