خانه / مقالات / قوانین موفقیت / اراده از انسان غول می سازد؟!
اراده از انسان غول می سازد؟!

اراده از انسان غول می سازد؟!

آموزش عادات و باورها
سایت سبک برتر

سلام درود بر شما

فکر، خواسته و اراده ترکیبی شگفت انگیزی برای ایجاد اشتیاق و حرکت به سوی هدف است. نیرویی که شما را واجد شرایطی می کند که از سد موارد ناخواسته بگذرید و متمرکز بر هدف باشید. اگر هیچ علمی، هیچ سرمایه ای و یا هیچ ارتباطی نداشته باشید چندان مهم نیست چون اگر این ۳ مورد شگفت انگیز را در وجودتان نهادینه کنید همه چیز از جمله شهامت و شجاعت را به دست خواهید آورد و رابطه، سرمایه و علم در قالب تجربه دست یافتنی خواهد بود.

برای این مقاله نکانی از کتاب ۴ اثر از ناپلئون هیل را برای شما انتخاب کرده ام همراه هم باشیم:

خواسته های مناسب برای رسیدن به موفقیت
خواسته های شما دلیل موفقیت است

خواسته:

خواسته شدید و عمیق نقطه آغاز تمام موفقیت هاست. خواسته بذر تمام موفقیت هاست چیزی پشت نقطه آغاز وجود ندارد یا دست کم چیزی نیست که ما از آن مطلع نباشیم.

افرادی که سالها در این باره تحقیق کرده اند معتقدند تمام انرژی و ماده های جهان به قانون جاذبه واکنش نشان داده و تحت کنترل آن هستند که موجب می گردد عناصر و نیروهایی از یک ماهیت مشابه، به دور مرکز جاذبه ی خاصی گرد هم آیند.

با عملکرد این قانون جهانی است که خواسته شدید و عمیق، معادل فیزیکی خود را جذب کرده و آن را حفظ می کند. اکنون کلمه غیر ممکن نسبت به گذشته معنی کمتری دارد. برخی از افراد این کلمه را از دایره واژگان خود حذف کرده اند زیرا باور دارند که انسان قادر است هرکاری را انجام دهد که تصورش را بکند و باور داشته باشد که می تواند انجام دهد!

جهان از دو عنصر تشکیل شده:

  1. ماده
  2. انرژی

اساس شکل گیری ماده الکترون است که فرمی از انرژی به حساب می آید.

 هر شی مادی که انسان به وجود آورده است، از طریق قوه ذهنی خلق شده است. آغاز هر چیز مادی، انرژی و پایان آن نیز انرژی است. معروفنرین شکل انرژی، انرژی ذهن انسان است. بنابراین، ذهن آدمی تنها نیروی هدایت کننده تمام مخلوقات بشر است این نیرو در آینده دستاوردهای گذشته او را کوچک و حقیر نشان خواهد می دهد.

اراده از انسان غول می سازد:

اراده از شما یک غول شکست ناپذیر می سازد. با تفکر طولانی مدت به این نتیجه رسیدم که انسان باید هدفی قاطع داشته باشد و هیچ چیز نمی تواند در برابر اراده ی انسان استقامت کند که برای تحقق هدف حتی وجود خود را به خطر می اندازد. (ویزرائیلی)

شگفت انگیز است که چطور دشواریها و صدمات زندگی در برابر روحی سر تعظیم فرود می آورند که دربرابر آنها تسلیم نمی شود. وقتی روح قاطع شناخته شود، فضای دور او باز شده و آزادی کافی برایش فراهم می گردد.

پشتکار را می توان با چکه کردن قطرات آب مقایسه کرد که در نهایت سخترین سنگها را می سایند.

افکار مانند اشیاء هستند

اگر به توانایی خود برای انجام کاری باور داشته باشید، حتماً می توانید آن را انجام دهید. ورای کلمه باور قدرتی قرار دارد که با آن و به کمک قوانین ذهن برتر، می توانید به الهاماتی که از طریق تلقین به نفس به ضمیرناخودآگاه می رسد، زندگی و هستی بخشید. آغاز، میانه و پایان قدرت ذاتی شماست.

افکار، شخصیت شما را دارای جاذبه کرده و شما را به نتیجه و مسائل فیزیکی جذب می کند که با ماهیت اندیشه تان همخوانی داشته باشد. ابتدا صبر و استقامت کنید و سپس ذهنتان را بر خواسته هایتان متمرکز کنید و مطمئن باشید به آنها خواهید رسید.

تمام افکار خلاق هستند! با این وجود تمام افکار سازنده و یا مثبت نیستند.

برگرفته از کتاب: ۴ اثر از ناپلئون هیل

 

ارادتمند شما

احمد یاونگی

درباره‌ی احمد یاونگی

همچنین ببینید

۴ شاه کلید برای موفقیت (۴)

دوستان و همراهان وب سایت سبک برتر سلام و درود بر شما از شما سپاسگزارم …

دیدگاهتان را بنویسید

از این که وب سایت سبک برتر را برای ارتقاء خودتان انتخاب کرده اید سپاسگزاریم! لذت ببرید!!! رد کردن