اعتماد به خود برای رسیدن به موفقیت
اعتماد به خود

اعتماد به خود

آموزش عادات و باورها
سایت سبک برتر

 

دوستان و همراهان وب سایت سبک برتر

سلام درود بر شما

خدای بزرگ و مهربان را شاکر و سپاسگزارم دوباره این فرصت رو در اختیارم قرار داد تا مطلب مهمی را با شما به اشتراک بگذارم که شنیدن و توجه به آن کمک بزرگی برای شما خواهد بود.

در این فایل صوتی دلیل رسیدن و نرسیدن به موفقیت را برای شما بیان کردم و مطمئنم آموزش بسیار اثرگذاری است.

کارهای بزرگ تاریخ تمدن بشر را چه کسانی انجام دادند؟

شاید بگویید انسانهای بزرگ، افراد نابغه و استثنایی و … اما این بار بهتر است بگوییم کارهای بزرگ را افرادی معمولی همچون من و شما انجام داده اند با این وجود رمز بزرگی آنان در اراده و اعتماد به خویشتن بوده است کسانی که خودشان را بزرگ دیده اند و آماده بوده اند برای انجام کارهای بزرگ.

دوستان عزیزم بزرگی شما به اندازه ای است که خود را بزرگ و توانا بدانید. به قول ناپلئون هیل: « نبرد زندگی به نفع انسان قویتر یا سریعتر نیست بلکه نبرد زندگی به نفع کسی است که می داند می تواند ».

بسیار به من گفته شده که فقط افراد نامی و مشهور باید از موفقیت صحبت کنند با این وجود افرادی که از گذشته تا کنون دست از بیان این جملات برنداشته اند این را درک نکرده اند که من قادرم و می توانم و این به معنی ایمانی است که من به خودم دارم زیرا می دانم کار من را فقط خودم باید انجام دهم و کسی به جای من رسالتم را انجام نخواهد داد به همین دلیل همیشه نیرو و توان لازم را برای به انجام رساندن کارهایم و رسیدن به اهداف را دارم و زندگیم هر روز در حال بهتر و بهتر شدن است. من و شما هرکدام در جایگاه خودمان یگانه و یکتا هستیم بنابراین جای خالی جمله زندگی را هر کسی با عبارت مخصوص به خود کامل می کند.

برای شنیدن این مطلب مهم آماده هستید؟

با دل و جان

درباره‌ی احمد یاونگی

همچنین ببینید

احمد یاونگی مربی کارگاههای موفقیت

جعبه ابزار موفقیت شما …؟

دوستان و همراهان وب سایت سبک برتر سلام و درود بر شما از شما دعوت …

دیدگاهتان را بنویسید

از این که وب سایت سبک برتر را برای ارتقاء خودتان انتخاب کرده اید سپاسگزاریم! لذت ببرید!!! رد کردن