خانه / دانلود رایگان / احمد یاونگی / محله ی لات های مغز
عادات و باورهای شما باعث موفقیت یا عدم موفقیت شما هستند
فایل تصویری تاثیر عادات و باورها بر موفقیت

محله ی لات های مغز

آموزش عادات و باورها
سایت سبک برتر

همراهان و دوستان عزیزم

سلام درود بر شما

این بار در این فایل تصویری گزیده ی کوتاهی از یک جلسه آموزشی را با شما به اشتراک گذاشته ام که در آن درباره تاثیر عادات و باورها بر موفقیت و یا عدم موفقیت افراد مختلف در امور مهم زندگی صحبت می کنم امیدوارم استفاده لازم را ببرید.

بارها گفته ام زندگی ما محدوده مشخصی دارد و آن مجموعه ای از عادات و باورهاست با این وجود اینبار قصد دارم نکته مهمی را به آن بیافزایم و خدمت شما بگویم حتی تصوری که شما راجع به خودتان دارید کاملا وابسته به قطعه های رفتاری مرجع در حافظه شما دارد و این تصور از تربیت، محیط، تجارب، الگوهای رفتاری، خاطرات و نگرش شما استفاده می کند که مجموع عوامل گفته شده ساختار اصلی عادات و باورها من، شما و یا هر کس دیگری را تشکیل می دهد و به تبع آن تصوری که راجع خودمان داریم شکل می پذیرد.

در چنین حالتی است که خودتان را آدم موفق یا بدبختی درک می کنید و در جهان بیرون از خود در پی اثبات خوشبختی یا بدبختی تان خواهید بود و از هر امکانی استفاده می کنید تا این تطابق را در مسیر زندگیتان ایجاد کنید. می توانید در بدترین شرایط ممکن باشید با این وجود خود را توانا و استثنایی درک کنید در چنین حالتی حتما راهی به سوی موفقیت پیدا می کنید و ممکن است شل و وارفته، مأیوس و ناامید باشید و خود را بازنده بدانید حتی اگر همه امکانات را در اختیارتان قرار دهند باز موفق خواهید بود خود را بدبخت و مواهب را از بین ببرید.

خبر خوب این است که اصل ژنتیک تاثیر چندانی ندارد و تربیت مهمتر از وراثت است بنابراین مهبت ما انسانها یعنی تعلیم و تربیت پذیری این امکان را به وجود می آورد تا از شر عادات و باورهای ناکارآمد رهایی یابیم و از محدوده ی محدودیتها بگذریم با بارگذاری اهداف موفق در حافظه خودکار (سیستم خودکار موفقیت) خودتان. که در این باره به زودی توضیحات بیشتری را خدمت شما خواهم گفت.

با نگاهی به گذشته خودم من هم باورها و عادتهای درهم برهمی داشتم که مجموعا باعث موفقیت یا عدم موفقیتم در مراحل مختلف زندگی شد هرچند چندین سال است روی خودم کار می کنم و موفق شده ام موفقیتهای بیشتری را در زندگیم ایجاد کنم با این وجود خودم را از بکاربردن تعالیم ذهنی و یادگیری برای بهتر و عالی تر کردن عادتها و باورهایم بی نیاز نمی دانم این یک کلاس درس است که تا پایان عمر همواره با هر انسانی است اگر سعی نکنید باور و عادت عالی ایجاد کنید بدون آنکه بخواهید عادت و باور سیاه (عادتها و باورهایی که دلیل بدبختی هستند) به وجود خواهد آمد.

این انتخاب و یادگیری مهم می تواند زندگی شما را متحول کند…

همراه شما

احمد یاونگی

 

 

درباره‌ی احمد یاونگی

همچنین ببینید

احمد یاونگی مربی کارگاههای موفقیت

جعبه ابزار موفقیت شما …؟

دوستان و همراهان وب سایت سبک برتر سلام و درود بر شما از شما دعوت …

دیدگاهتان را بنویسید

از این که وب سایت سبک برتر را برای ارتقاء خودتان انتخاب کرده اید سپاسگزاریم! لذت ببرید!!! رد کردن