کارگاه روانشناسی ثروت

توضیحات

آموزش عادات و باورها
وب سایت سبک برتر

کارگاه روانشناسی ثروت

۱

– مدت زمان برگزاری: ۱ ماه طی ۴ جلسه

– نحوه ارائه مطالب: حضوری

– محل برگزاری: مکان اختصاصی سبک برتر

– مبلغ سرمایه گذاری: جهت کسب اطلاعات بیشتر ۰۹۱۲۰۴۹۸۴۹۷

– حداکثر نفرات شرکت کننده در هر دوره: ۱۵ نفر

 •  اثرگذاری دوره آموزشی

افراد زیادی در این دوره شرکت کرده اند و نتایج عالی کسب کرده اند به هیچ عنوان هیچ یک از آنان که از دوره استفاده و شرایط عالی را برای زندگی شان به وجود آورده اند برتری نسبت به شما ندارند و تنها عمل به مطالب و اجرای درست آن در زندگی تان باعث به وجود آمدن نتایج عالی می شود.

اندکی درباره دوره:

ما در این دوره با عادات و باورهای شما درباره پول و ثروت کار خواهیم کرد و روشهایی را به شما آموزش می دهیم که شما را قادر می سازد در هرجا، زمان، مکان و درهر شرایطی که باشید برای کسب پول و ثروت در خود محدودیتی نبینید و بتوانید به سرعت رشد و پیشرفت کنید و آن با استفاده از باور و عادات ثروت در شما و هر فردی ممکن می شود. با شرکت در این دوره از شر بی تجربگی، باورها و عادات نامناسب و عدم تسلط بر کنترل و نگهداری پول راحت می شوید و به یک ماشین پول ساز تبدیل شده  و خوشحال تر از همیشه خواهید بود.

لازم به یادآوری است که زندگی هر یک از ما انسانها محدوده مشخصی دارد و آن مجموعه ای از عادات و باورهاست. نوع عادات و باورهای هریک از ما تعیین می کند چقدر پول به دست می آوریم و تا چه اندازه از مواهب زندگی استفاده کنید و به جرأت به شما می گویم که کسب ثروت هیچ ربطی به سن، میزان تحصیلات، سرمایه اولیه، محیط، استعداد و … ندارد فکر به نوع باورهای شما بستگی تام دارد و در این دوره شما می آموزید که با پول چه کار کنید که دنبالتان به راه بیافتد به جای اینکه شما به دنبالش دوان باشید.

ravanshenasi-servat31

۳

 1. افرادی که به هر دلیلی از میزان ثروت و درآمدشان خرسند نیستند و مایلند میزان بیشتری از درآمد و ثروت داشته باشند.
 2. افرادی که قصد دارند به صورت ممتاز زندگی خود را به پیش ببرند و به کم قانع نیستند.
 3. افرادی که می خواهند در ۱ سال درآمدشان را حداقل ۳ برابر کنند.
 4. افرادی که قدر آزادی و قدرت را در زندگی می دانند و میل وافر به تاثیرگذاری و پیشرفت دارند.
 5. افرادی که ثروت دارند ولی به نقطه توقف رسیده اند و نمی توانند بیشتر درآمد کسب کنند با این وجود مایلند بیشتر ثروت بسازنند و حرکت خود را از سر بگیرند.

ravanshenasi-servat-2

۹

دوستانی بودند که همچون شما از میزان درآمدشان راضی نبودند و به نقطه ای رسیده بودند که قادر نبودند بیشتر کسب درآمد کنند و حتی روند نزولی را در سیر کسب درآمد خود تجربه می کردند با شرکت در این کارگاه و عمل به آنچه در این کارگاه آموزشی به آنان آموزش داده شد اکنون صاحب میزان بیشتری درآمد و موفقیت در زندگی هستند و روند رو به رشدشان را از سر گرفته اند و شادتر و آسوده خاطر از قبل هستند. در صورتی که می خواهید میزان درآمد خود را در طول یکسال ۳ برابر کنید اکیداً توصیه میکنم در این کارگاه آموزشی شرکت کنید. این سرمایه گذاری را روی خودتان انجام دهید تا میزان ورودی درآمد و ثروت بیشتری را از طرق مختلف، حتی راهها و موقعیت هایی نچندان باور پذیر تجربه کنید. تجربه ای شیرین جمله ای که در آینده نچندان دور خواهید گفت:

آفرین به من بهترین سرمایه گذاری طول عمرم را انجام دادم

و اما اگر این سرمایه گذاری را روی خودتان انجام ندهید چیزی از دست نمی دهید بلکه همین وضعیتی که اکنون دارید باقی خواهد ماند و مدت زمان بیشتری را باید طی کنید تا به سطحی که می خواهید برسید.

انتخاب با شماست

۴

۱- افزایش حداقل ۳ برابری درآمد و ثروت در همان سال اول.

۲- با مفاهیم و قواعد کلی درباره نحوه عملکرد یک ذهن خلاق و ثروت آفرین کاملاً آشنا می شوید و متعاقب آن شرایط و اتفاقات درآمدزایی را به زندگی خود جذب می کنید که شما را شگفت زده می کند.

۳- دیگر برای افزودن بر دارایی و ثروتتان (سن، میزان تحصیلات، استعداد، مهارت خاص، محل زندگی، محل کسب و … ) مهم نیست چرا که در هرجایی و با هر سرمایه ای و در هر سنی که هستید قادرید به راحتی ثروت اندوزی کنید و جزء افراد دولتمند شوید.

۴- در عرض مدت ۳ الی ۵ سال از نظر مالی به حدی رشد می کنید که کوچکترین مسئله زندگی شما پول است و هر چه از امکانات مادی که خواستار آن هستید در اختیار دارید.

۵- در صورتی که متوقف شده اید و در حال حاضر امکان افزایش درآمد برایتان میسر نیست شما با توجه به آموزشهایی که یاد میگیرید سد پیش رویتان را می شکنید و رشد می کنید.

۷

دوست گرامی شما با حضور در این کارگاه:

 1. یاد می گیرید چگونه مانند یک میلیونر تراز اول پول به دست بیاورید.
 2. یاد می گیرید که چگونه و با چه روشی ثروتمندان در هر لحظه بر میزان ثروت خود می افزایند.
 3. یاد می گیرید چگونه با استفاده از قدرتهای درونیتان از سد محدودیت های ناشناخته درونی و بیرونی که مانع رشد شما می شوند بگذرید.
 4. یاد می گیرید چگونه بازده چندین برابری از کار و فعالیت اقتصادی خود بگیرید.
 5. یاد می گیرید ثروتمند شد کاری لذت بخش و آسان است.

%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa


۸

ثروتی که از راه خلق و آفرینش و استفاده­ ی بجا و به­ موقع از قوانین ثابت الهی تحصیل شود، اسباب آرامش و آسایش جمعی را به همراه دارد و مانند هوای تازه‌ای است که طراوت و لطافت را ارزانی زندگی شما، دیگران و دنیای پیرامونتان می‌کند.

ثروت یک مزیت الهی است و تمایل به ثروتمند بودن نشانه ­ی تعادل جسم، ذهن و روح است. با ثروتمند شدن می‌توانید درجهت برآورده کردن هریک از نیازهای جسمی و ذهنی و روحی خود اقدام کنید و شادی بیشتری را وارد زندگی­تان کنید.

با ثروتمند بودن شما می‌توانید امکانات بیشتری را برای داشتن جسمی سالم و مناسب در اختیار داشته باشید. در صورت ثروتمند بودن می‌توانید زمان بیشتری را به ورزش بپردازید؛ تمرینات ورزشی را تحت­ نظر یک مربی کارآزموده با تمرینات و مهارت‌های خاص فرابگیرید و در زمان کمتری بر فنون آن رشته ورزشی تسلط یابید. وقتی ثروتمند هستید این امکان را دارید که از غذاها و نوشیدنی‌های بهتری استفاده کنید، پس جسمی سالم­تر خواهید داشت.

اگر به بیماری خاصی مبتلا باشید و برای معالجه­ آن اقدام کنید، درصورتی که ثروتمند باشید، از بابت تامین هزینه‌های پزشکی خود یا اعضای خانواده ­تان نگرانی ندارید. هرچند که عمر و زندگی در دست و اختیار خداوند است و هر زمان که مقرر شده باشد، زندگی خاتمه می‌یابد. اما در کل فرد ثروتمند برای هزینه‌های درمانی از کسی که فقیر است نگرانی کمتری دارد. شخص فقیر مجبور است از دو سو درد و رنج فراوانی را متحمل شود: اول، درد ناشی از بیماری خود یا اعضای خانواده‌اش و دوم، تحمل هزینه‌های درمان. در بسیاری از موارد شاهد هستیم که این افراد تاچه­ حد به­ دلیل هزینه‌های درمانی خود تحت فشار قرار می‌گیرند و در پاره‌ای اوقات مجبور می‌شوند به اقداماتی دست بزنند که خارج از عرف و هنجارهای موجود است و با این کار بر مشکلات و گرفتاری‌هایشان افزوده می‌شود. این مثال‌ها بخشی از مثال‌های متعددی هستند که نقش مؤثر ثروت بر سلامتی انسان را بیان می‌کند.

از نظر ذهنی، وقتی ثروتمند باشید از آرامش بیشتری برخوردارید. ثروت باعث می‌شود ذهن درجهت سازندگی و بر مدار آفرینش مشغول به کار باشد. همچنین، می‌توانید نیازهای اساسی انسان شامل خوراک، پوشاک و مسکن مناسب را برای خود به­ راحتی فراهم کنید؛ زندگی در خانه‌ای زیبا با داشتن انواع امکانات رفاهی و درگیر نبودن در دغدغه‌های ابتدایی و نیازهای روزمره باعث می‌شود ذهن به چیزهای نامطلوب کمتر توجه کند و همواره، در این تفکر باشد که کجا می‌توان پیشرفت بیشتری ایجاد کرد و مدام در اندیشه­ آفرینشی جدید است.

دراین­ باره می‌دانم از مردم کوچه و بازار بسیار شنیده‌اید که ثروتمندان از نظر ذهنی دغدغه‌های بسیاری دارند و در آسودگی­ خاطر به سر نمی‌برند و آسایش ندارند. اما کسانی که این­گونه اظهارنظر می‌کنند، فقط برای توجیه فقر و ناکامی‌هایشان این­طور سخن می‌گویند.

در سراسر جهان، بیش از هفت میلیارد انسان زندگی می‌کنند که هریک مسائل مربوط به خود را دارند و در تلاشند تا راه­ حل‌های مناسبی برای آن­ها بیابند. حال، دراین­ میان مردم فقیر در فکر چگونگی بازپرداخت اقساط و بدهکاری‌ها، پرداخت کرایه ­ی منزل، تأمین هزینه‌های معاش خانواده و رساندن اول برج به آخر برج هستند و همیشه احساس گرفتاری، نارضایتی و سرخوردگی می‌کنند. درسوی­ دیگر، در همین دنیا کسانی در این اندیشه هستند که چگونه بیشتر تولید کنند، چگونه بیشتر بفروشند و چگونه به کارمندان و کارگران خود حقوق ماهانه‌شان را بپردازند، چگونه آخرین مدل ماشین دلخواه یا ویلایی را بخرند یا در کدام منطقه زمین یا مستغلات بخرند تا برایشان سودآورتر باشد و ازقِبَل این نوع اندیشه می‌توانند تفریحات و مسافرت‌های بهتر و بیشتری داشته باشند و از دغدغه و گرفتاری‌های خود برای ایجاد آسایش و رفاه بیشتر بهره ببرند.

بنابراین، تفاوت در کارکرد ذهنی این دو گروه است. آیا می‌توان تشویش و تفکر این دو گروه را با هم به مسابقه و مقایسه گذاشت؟

از نظر کارایی، اندیشه‌ای که بر مسائل، مشکلات و چاره ­اندیشی برای بازپرداخت بدهکاری، وام، کرایه و دیگر نگرانی‌هایی ناخواسته تمرکز دارد با اندیشه‌ای که بر ساخت و خلق کارخانه، موسسه‌، شرکت یا بنایی برای امری خاص متمرکز است، بسیار با هم متفاوت است.

ذهن ثروتمند قادر است ثروت بیافریند و برای این آفرینش به همکاری دیگران نیز نیاز دارد و به­ تنهایی کسی قادر نیست مهمی را به انجام برساند. ثروتمندی که قصد بنای یک مجتمع تجاری را دارد به­ محض آنکه امکانات و موقعیت آن را میسر و فراهم ببیند دست به کار می‌شود. از ابتدای امر که شروع به ساخت برج می‌کند تا انتهای کار، همواره کسانی در قالب‌های کاری مختلف با وی همکاری م ی­کنند و در فرایند ساخت و ساز درآمد متناسب با شغلشان عاید آن­ها خواهد شد. به این طریق با فکر او ثروت بیشتری به افراد دیگری خواهد رسید.

درخصوص، ساخت یک کارخانه­ تولیدی یا صنعتی نیز وضع به همین منوال است. فکر و ثروت وی به خودش و دیگران منفعت می‌رساند و ذهن او یک ذهن خدمت­ رسان و خلاق خواهد بود و خدمت بیشتری را به جامعه‌اش می‌کند. هرچه تعداد این افراد بیشتر باشد اقتصاد بیشتر رونق می­گیرد و سطح رفاه زندگی مردم رو به بهبودی خواهد گذاشت.

از نظر روحی نیز می‌توانید با استفاده از ثروت به بسیاری از نیازهای روحی خود و دیگران پاسخ مناسب دهید و آن نیازها را برآورده سازید. فرد ثروتمند می‌تواند به تعطیلات برود و اوقات خوشی را با خانواده و دوستانش در هر کجا که بخواهد داشته باشد. می‌تواند با اتومبیل مدل بالا و لوکس خود به ویلای زیبایش برود و از لطافت و طراوت و مهر دریا و هوای مطبوع ساحل استفاده کند و به سکون و آرامشی خاص دست می‌یابد.

یک ثروتمند نگران هزینه‌های روزانه­ خود نیست و با تدبیر و قدرت می‌تواند به این امور بپردازد.

لذتی بالاتر از بخشش نیست؛ ثروتمند به­ راحتی می‌تواند هدایای زیبا و مطابق با شأن و منزلت همسر و خانواده‌اش را تهیه کند و بهترین سرخوشی و شعف را نصیب خویش و اعضای خانواده‌اش کند.

او می‌تواند از ثروت خویش برای ساختن یک بیمارستان، مدرسه یا مرکز برای رفع نیازها و خدمت ­رسانی به دیگران استفاده کند.

همه­ مواردی که بیان شد تنها بخش بسیار کوچکی از مزیت ثروت است.

درنهایت، ثروت یک خاصیت والای الهی و انسانی را با خود به صاحبش می‌بخشد و آن موهبت آزادی و قدرت است و همه­ کارهای ما انسان‌ها برای یافتن آزادی و داشتن زندگی زیبا و همراه با لذت است. ثروت به شما توان انتخاب بهترین‌ها را می‌دهد و قدرت و توانایی انجام دادن امور خاصی را خواهید داشت که دیگران به­ دلیل فقر از آن محرومند.

۵

نویسنده دو کتاب با عناوین

–  استارت! (ثروتمندشوید این وظیفه الهی شماست).

– راز بزرگراه ۱۴۴۰٫

دارای مدارک دانشگاهی و گواهینامه‌های معتبر بین المللی در رشته‌های:

– برق قدرت (دانشکده فنی ارومیه)

– روانشناسی صنعتی  (اکسفورد انگلستان و TNRS آمریکا)

– مدیریت MBA (اکسفورد انگلستان و TNRS آمریکا)

– مربی و مدرس دوره های آموزشی، کارگاهی و سمینار

کتاب حوزه روانشناسی موفقیت

مشخصات این دوره:

– کارگاه روانشناسی ثروت

– مدت زمان دوره: ۱ ماهه۴ جلسه .

– جلسات حضوری در محل موسسه برگزار می شود

– جلسات به صورت هفتگی برگزار می شود.

– مکان برگزاری کارگاه: محل اختصاصی سبک برتر.

مبلغ گذاری: جهت اطلاع تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۴۹۸۴۹۷

 

– مدرس: احمد یاونگی نویسنده کتابهای استارت و راز بزرگراه ۱۴۴۰.

– حداکثر ظرفیت: ۱۵ نفر

چگونه در این دوره شرکت کنم؟”

 • – میتوانید پس از تماس مستقیم و اطلاعات کافی وجه ثبت نام را به شماره کارتهایی که در زیر آورده شده کارت به کارت کنید و رسید را به موسسه تحویل دهید و در زمان مقرردر جلسات شرکت کنید:
 1. ۵۸۹۲-۱۰۱۱-۵۱۶۸-۱۹۴۳         بانک سپه به نام احمد یاونگی
 2. ۶۳۹۵-۹۹۱۱-۴۴۵۴-۹۹۲۰   بانک قوامین به نام احمد یاونگی
 3. لطفا فیش یا رسید واریزی را جهت روئیت اولیه به همراه داشته باشید

جهت اخذ اطلاع بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۴۹۸۴۹۷ احمد یاونگی تماس بگیرید.

از این که وب سایت سبک برتر را برای ارتقاء خودتان انتخاب کرده اید سپاسگزاریم! لذت ببرید!!! رد کردن